Ķirurģija

Mūsdienu zobārstniecība — mūsdienīgi risinājumi

Mūsdienu medicīna ir sasniegusi izcilus rezultātus stomatoloģijā. Jau tagad visnopietnāko saslimšanu lielākā daļa, kura agrāk nepakļāvās ārstēšanai, – ir ārstējama. Vēl pavisam nesen, kādus 20 gadus atpakaļ, zobi, kurus bija skāris periodontīts vai cista, bija jāizrauj. Taču šodien plastiskās ķirurģijas klīnika Kremnev.lv piedāvā jums dažādu zobu saglabāšanas operāciju kompleksu, kas ietver ķirurģiskās un terapeitiskās ārstēšanas metodes.

Zobu izraušana, implantācija, zobu protezēšana un citas procedūras tiek veiktas visaugstākajā līmenī. Pie mums strādā diplomēti speciālisti ar milzīgu darba pieredzi. Bez augsti kvalificētā personāla mūsu klīnika ir apgādāta arī ar mūsdienīgām iekārtām, kas palīdz veikt sevišķi smalkas operācijas ātri un nesāpīgi. Mēs pielietojam pašas labākās ārstēšanas metodes, kādas vien šobrīd ir pieejamas. Mēs izmantojam viskvalitatīvākos bioloģiski saderīgos materiālus, izgatavojot nenoņemamas, kā arī noņemamas ortopēdiskas konstrukcijas.

Zobu izraušana

Zobu izraušana tiek veikta vienīgi neatliekamos gadījumos. Tas nav vēlams ne pacientam, ne ārstam. Mūsu klīnikā strādā viskvalificētākie speciālisti, kuri veic zoba izraušanu vienīgi galēji neatliekamās situācijās, šeit svarīgākais – nekavējieties savlaicīgi apmeklēt mūsu klīniku. Mēs noteikti centīsimies saglabāt jūsu zobu, šai nolūkā veicot pareizo risinājumu izvēli. Mūsu ārsti jums noteikti piedāvās veikt zobu saglabāšanas operāciju, kas, kā zināms, palīdz pat vissarežģītākajās situācijās. Taču diemžēl mēdz gadīties arī bezcerīgi gadījumi. Taču vēlamies jūs mierināt – mūsu speciālistu kvalifikācijas līmenis, kā arī anestēzijas augstā kvalitāte ļauj zoba izraušanas operāciju veikt ātri un bez sarežģījumiem, pie kam procedūra ir pilnīgi nesāpīga.

Zoba saglabāšanas operācija

Zoba saglabāšanas operācijas ir:

  • zoba saknes gala rezekcija
  • cistas un granulomas novēršana

Tās ir diezgan sarežģītas operācijas, kuras tiek pielietotas mūsdienu zobārstniecībā pavisam nesen. Taču mēs jau esam sasnieguši atbilstošu līmeni, lai spētu jums garantēt augstus rezultātus.

Alveolīta ārstēšana — tas arī ir viens no mūsu klīnikas darba virzieniem. Neraugoties uz sarežģīto procedūru (zoba dobuma izkasīšana, apstrādāšana ar pārskābi, drenēšana u .c.), operācija norit bez sarežģījumiem. Procedūras laikā tiek izmantota laba anestēzija, tāpēc pacients neizjutīs sāpes vai nepatīkamas sajūtas.

Implantācija — tas ir īpaša elementa iedzīvināšanas process žokļa kaulā, uz kura stiprina protēzi vai kroni. Diemžēl šī pašlaik ir vispieprasītākā operācija. Mūsu speciālisti pastāvīgi seko līdzi tās metožu pilnveidošanai un uzlabojumiem, tāpēc mūsu pacienti vienmēr ir apmierināti ar mūsu klīnikā saņemtās ārstēšanas rezultātiem.